tr+90 (212) 872 02 55
·
info@celebi.av.tr
·
Pazartesi - Cuma 08:30-17:30
ONLİNE ÖDEME

Kat Mülkiyeti Hukuku

Kat Mülkiyeti Hukuku

Büromuz, kuruluşundan beri  Beylikdüzü  ve çevresinde  bulunan yüzlerce site ve apartman yönetimine ihtiyaç duyduğu hukuksal desteği vermeye devam etmektedir. Site Yönetimlerinin Kat mülkiyeti Kanununa uygun şekilde Yönetim organlarının oluşmasından yasaların öngördüğü defter ve belgelerin tutulması konularında, Yönetim planı ve İşletme projesinin hazırlanması, Kat Mülkiyeti kanununun malik ve oturanlara yüklediği AİDAT YÜKÜMLÜLÜĞÜ nü yerine getirmeyenler hakkında aidatların yasal  İCRA TAKİP   süreçlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir.

Departman Lideri: Av. Burcu Biçerler

Departman Üyeleri: Av. Betül Çelebi Çayır  |  Murat Şahin |  Reyhan Üçüncü |  Kübra Pak  | Ufuk Yıldırım | 

Faaliyet Alanları

Yönetim tarafından tarafımıza  takip açılması için getirilen   İcra takip dosyalarına ait işlemlerin  yürütülmesi uzman avukat ve takip elemanlarından oluşan 7 kişilik bir ekip tarafından titizlikle ve seri şekilde yürütülmektedir.

İlgili Avukatın incelemesinden geçerek hazırlanan icra takibi, Adliye işlerinden sorumlu takip personeli tarafından icra dairesindeki tüm süreçleri takip edilir. Takibin kesinleşmesinden sonra tüm menkul gayrimenkul ve maaş hacizleri uygulanır. Borçlunun borcunu hızlıca ödemesi sağlanır.

İletişim Bilgilerimiz

+90 (212) 872 02 55

info@celebi.av.tr

Pzt – Cum 08:30-17:30

Bizi Tanıyın

Çelebi Hukuk ve sunduğu hizmetleri incelemek için kurumsal kataloğumuzu indirebilirsiniz.

KATALOG

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bize Ulaşın : +90 (212) 872 02 55

info@celebi.av.tr
·  Pazartesi – Cuma 08:30-17:30
Please install and activate the "Newsletter" plugin to show the form.